Skladový operátor

16. června 2023

LOXXESS AG je společnost specializovaná na komplexní outsourcingové projekty v oblasti průmyslové a obchodní logistiky. Na bázi individuálních konceptů vyvíjíme a realizujeme pro naše zákazníky z různých odvětví logistická a fulfillmentová řešení šitá na míru. Sídlo společnosti LOXXESS AG je v Tegernsee, společnost zaměstnává cca 3 200 zaměstnanců, disponuje 28 logistickými centry v Německu, České republice a Polsku a spravuje 400 000 m2 skladových ploch. Konstantně pozitivní rozvoj odvětví logistiky je pro naši společnost velkou příležitostí. Inovativní myšlenky nás motivují a charakterizují naše úspěchy. S nadšením pečujeme o naše zákazníky a čelíme výzvám budoucnosti. Jako rodinná společnost ručíme přitom za kontinuitu, loajálnost a odpovědnost vůči našim pracovníkům. Projevte svůj talent v dynamickém prostředí, které spojuje tradici, hodnotu a kreativitu. Obohaťte co nejdříve tým LOXXESS jako:

Co Vás čeká:

  • Naskladňování, vyskladňování a přeskladňování zboží
  • Vstupní / výstupní kontrola zboží
  • Třídění zboží
  • Kompletace objednávek
  • Plnění samostatných úkolů dle zadání vedoucího

Co od Vás očekáváme:

  • Ukončené ZŠ vzdělání
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost
  • Schopnost týmové práce
  • Ochotu k práci v nepřetržitém provozu
  • Ochotu se neustále učit a vzdělávat
  • Respektování a dodržování bezpečnosti práce
  • Čistý trestní rejstřík

Co vám můžeme nabídnout:

  • Příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Týden dovolené navíc
  • Zajištěné ubytování
  • Firemní autobusová doprava
  • Příplatky za práci o víkendu
  • Stabilní a dlouhodobou práci
  • Nástupní bonus 10.000 Kč
  • Možnost kariérního postupu

Vzbudili jsme Váš zájem?

Ukažte nám tedy, co se ve Vás skrývá a zašlete nám Váš životopis.

Těšíme se na bližší informace o Vás.